Admire Grunge (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Register
tr: Kaydol

en: content
tr: içerik

en: Login
tr: Giriş

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: My account
tr: Hesabım

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
