Google AdSense integration (7.x-1.12) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Day
az: Gün

en: Anonymous
az: Anonim

en: Germany
az: Almaniya

en: Azerbaijan
az: Azərbaycan

en: Kazakhstan
az: Qazaxıstan
