Google AdSense integration (7.x-1.14) - en to sr translation catalogue (47 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Show on every page except the listed pages.
sr: Прикажи на свакој страни осим на наведеним странама.

en: Description
sr: Опис

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Block
sr: Блок

en: Day
sr: Дан

en: Text color
sr: Боја текста

en: Role
sr: Улога

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Arabic
sr: арапски

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Korean
sr: корејски

en: Fiji
sr: фиџијански

en: Block description
sr: Опис блока

en: Bulgarian
sr: бугарски

en: Croatian
sr: хрватски

en: Czech
sr: чешки

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: Finnish
sr: фински

en: German
sr: немачки

en: Greek
sr: грчки

en: Hebrew
sr: хебрејски

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Polish
sr: пољски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Slovak
sr: словачки

en: Turkish
sr: турски

en: Lithuanian
sr: литвански

en: Hindi
sr: хинду

en: Catalan
sr: каталонски

en: Estonian
sr: естонски

en: Latvian
sr: летонски

en: Slovenian
sr: словеначки

en: Serbian
sr: српски

en: Thai
sr: тајландски

en: Ukrainian
sr: украјински
