Advanced CSS/JS Aggregation (7.x-2.26) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: enabled
fa: فعال

en: Operations
fa: عملیات

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Enable
fa: فعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Core
fa: هسته

en: Filename
fa: نام فایل

en: never
fa: هرگز

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: File size
fa: اندازه فایل

en: OK
fa: موافقت

en: Performance
fa: کارایی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: External
fa: خارجی

en: File Browser
fa: کاوشگر فایل

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Information
fa: اطلاعات

en: 1 year | @count years
fa[0]: 1 سال
fa[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
fa[0]: 1 هفته
fa[1]: @count هفته

en: 1 min | @count min
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 sec | @count sec
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: 1 month | @count months
fa[0]: 1 ماه
fa[1]: @count ماه

en: 0 sec
fa: 0 ثانیه

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: صفحه‌ها را با استفاده از مسیر آنها به ازای هر خط یک  مسیر را مشخص کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحه‌ها وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحه‌ها وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fa: صفحه‌های که کد PHP زیر در آنها مقدار <code>TRUE</code> باز می‌گرداند. (فقط حرفه‌ای‌ها)

en: Pages or PHP code
fa: صفحه‌ها یا کد PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fa: اگر گزینه PHP را انتخاب نموده‌اید، کد PHP را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند باعث خرابی سایت گردد.
