Advanced CSS/JS Aggregation (7.x-2.27) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: never
hy: երբեք

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: 1 year | @count years
hy[0]: @count տարի

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ

en: 1 min | @count min
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 sec | @count sec
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս

en: 0 sec
hy: 0 վարկյան
