Advanced CSS/JS Aggregation (7.x-2.29) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: enabled
ro: activat

en: Operations
ro: Operațiuni

en: disabled
ro: dezactivat

en: Enable
ro: Activare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Core
ro: Nucleu

en: Filename
ro: Nume fișier

en: never
ro: nicioadă

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: 1 oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: 1 zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Performance
ro: Performanță

en: Configuration
ro: Configurație

en: External
ro: Extern

en: File Browser
ro: Navigator Fişiere

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Information
ro: Informații

en: 1 year | @count years
ro[0]: 1 an
ro[1]: @count ani
ro[2]: @count de ani

en: 1 week | @count weeks
ro[0]: 1 săptămână
ro[1]: @count săptămâni
ro[2]: @count de săptămâni

en: 1 min | @count min
ro[0]: 1 min
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 sec | @count sec
ro[0]: 1 sec
ro[1]: @count sec
ro[2]: @count de sec

en: 1 month | @count months
ro[0]: 1 lună
ro[1]: @count luni
ro[2]: @count de luni

en: 0 sec
ro: 0 secunde

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ro: Pagini în care acest cod PHP returnează <code>TRUE</code> (numai pentru experţi)

en: Pages or PHP code
ro: Pagini sau cod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ro: Dacă este selectată opţiunea PHP, se introduce codul PHP între %php. Trebuie avut în vedere că executarea de cod PHP incorect poate face ca situl să devină inutilizabil.
