Advanced CSS/JS Aggregation (7.x-2.31) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: enabled
lt: įjungta

en: Operations
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Core
lt: Branduolys

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: never
lt: niekada

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: OK
lt: Gerai

en: Performance
lt: Veikimas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: External
lt: Išorinis

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: @time ago
lt: prieš @time

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: 0 sec
lt: 0 sekundžių

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.
