Advanced CSS/JS Aggregation (7.x-2.31) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: enabled
ur: فعال

en: Operations
ur: معاملات

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Enable
ur: فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Default
ur: طے شدہ

en: never
ur: کبھی نہیں

en: 1 hour | @count hours
ur[0]: ۱ گھنٹہ
ur[1]: @count گھنٹے

en: 1 day | @count days
ur[0]: ۱ دن
ur[1]: @count دن

en: @time ago
ur: @time قبل

en: 1 year | @count years
ur[0]: 1سال
ur[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
ur[0]: 1ھفتہ
ur[1]: @count ھفتے

en: 1 min | @count min
ur[0]: ۱ دقیقہ
ur[1]: @count دقیقے

en: 1 sec | @count sec
ur[0]: 1 سیکینڈ
ur[1]: @count سیکینڈ

en: 1 month | @count months
ur[0]: ۱ مہینہ
ur[1]: @count مہینے

en: 0 sec
ur: صفر ثانیے
