Advanced CSS/JS Aggregation (7.x-2.33) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: disabled
az: söndürülüb

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Core
az: Nüvə

en: Filename
az: Fayl adı

en: never
az: heç vaxt

en: Theme
az: Tema

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Performance
az: Performans

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: External
az: Xarici

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 min | @count min
az[0]: 1 dəqiqə
az[1]: @count dəqiqə

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: 0 sec
az: 0 san

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
