Advanced CSS/JS Aggregation (7.x-2.34) - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: enabled
pl: włączone

en: Operations
pl: Operacje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: all
pl: wszystkie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Core
pl: Rdzeń

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: never
pl: nigdy

en: Theme
pl: Skórka

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Node Type
pl: Typ węzła

en: Performance
pl: Wydajność

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: External
pl: Zewnętrzne

en: File Browser
pl: Przeglądarka plików

en: @time ago
pl: @time temu

en: The settings have not been saved because of the errors.
pl: Ustawienia nie zostały zapisane z powodu wystąpienia błędów.

en: Information
pl: Informacja

en: 1 year | @count years
pl[0]: 1 rok
pl[1]: @count lata
pl[2]: @count lat

en: 1 week | @count weeks
pl[0]: 1 tydzień
pl[1]: @count tygodnie
pl[2]: @count tygodni

en: 1 min | @count min
pl[0]: 1 min
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 sec | @count sec
pl[0]: 1 sekunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: Local
pl: Lokalnie

en: 1 month | @count months
pl[0]: 1 miesiąc
pl[1]: @count miesiące
pl[2]: @count miesięcy

en: Starting
pl: Rozpoczynanie

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: 0 sec
pl: 0 sek

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: Pages or PHP code
pl: Strony lub kod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.

en: CSS Compression
pl: Kompresja CSS

en: Adjust CSS Compression settings.
pl: Dostosuj ustawienia kompresji CSS

en: Adjust JS Compression settings.
pl: Dostosuj ustawienia kompresji JS
