Advanced CSS/JS Aggregation (7.x-2.35) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: enabled
he: פעיל

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: disabled
he: מושבת

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: all
he: הכל

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Core
he: ליבה

en: URL
he: כתובת URL

en: Filename
he: שם קובץ

en: never
he: אף פעם

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: File size
he: גודל קובץ

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: Performance
he: ביצועים

en: Configuration
he: הגדרות

en: External
he: חיצוני

en: @time ago
he: לפני @time

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: Information
he: מידע

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים

en: 0 sec
he: אפס שניות

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.
