Advanced CSS/JS Aggregation (7.x-2.36) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: enabled
ca: habilitat

en: Operations
ca: Operacions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: all
ca: tot

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Core
ca: Nucli

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: never
ca: mai

en: Theme
ca: Tema

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Performance
ca: Rendiment

en: Configuration
ca: Configuració

en: External
ca: Extern

en: File Browser
ca: Navegador de fitxers

en: @time ago
ca: fa @time

en: The settings have not been saved because of the errors.
ca: La configuració no s'ha desat degut als errors.

en: Information
ca: Informació

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes

en: 1 min | @count min
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 sec | @count sec
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: 1 month | @count months
ca[0]: 1 mes
ca[1]: @count mesos

en: 0 sec
ca: 0 seg

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ca: Pàgines en les que aquest codi PHP retorna <code>TRUE</code> (només per experts)

en: Pages or PHP code
ca: Pàgines o codi PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ca: Si s'ha escollit l'opció PHP, introduïu un codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot trencar el vostre lloc Drupal.
