Advanced Forum (7.x-2.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (175 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: delete
pl: usuń

en: 1 post | @count posts
pl[0]: 1 wpis
pl[1]: @count wpisów

en: On
pl: Włączony

en: new
pl: nowy

en: updated
pl: zaktualizowany

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Container
pl: Kontener

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Top
pl: Góra strony

en: Forum name
pl: Nazwa forum

en: Statistics
pl: Statystyki

en: n/a
pl: n.d.

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Up
pl: W górę

en: General
pl: Ogólne

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Down
pl: W dół

en: reply
pl: odpowiedz

en: 1 new | @count new
pl[0]: 1 nowy
pl[1]: @count nowe
pl[2]: @count nowych

en: Forum statistics
pl: Statystyki forum

en: Topics
pl: Tematy

en: Period
pl: Okres

en: Posts
pl: Wpisy

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Forums
pl: Fora

en: Mark all topics read
pl: Zaznacz wszystkie wpisy jako przeczytane

en: Mark all forums read
pl: Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

en: on
pl: na

en: Blue Lagoon
pl: Niebieska laguna

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Reason
pl: Powód

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Toggle
pl: Przełącz

en: Hot topic threshold
pl: Temat popularny

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Joined
pl: Dołączył

en: Edit forum
pl: Edycja forum

en: sort by @s
pl: sortuj według @s

en: !title<br />by !author<br />@date_posted
pl: !title<br />autor !author<br />@date_posted

en: !title<br />by !author<br />@time ago
pl: !title<br />autor !author<br />@time temu

en: by !author<br />@date_posted
pl: autor !author<br />@date_posted

en: by !author<br />@time ago
pl: przez !author<br />@time temu

en: New posts
pl: Nowe wpisy

en: User picture preset
pl: Format fotografii użytkownika

en: Advanced forum style
pl: Wygląd Zaawansowanego Forum

en: Choose which style to use for your forums. This will apply independent of site theme.
pl: Wybierz wygląd forum. Jest on niezależny od skórki strony.

en: Forum and topic lists
pl: Listy forów i wątków

en: Get the number of new comments per forum on the forum list
pl: Wyświetl liczbę nowych komentarzy dla każdego forum na liście forów

en: Core forum shows the number of new topics. If checked, Advanced Forum will get the number of new comments as well and show it under "posts" on the forum overview. Slow query not recommended on large forums.
pl: Podstawowy widok forum wyświetla liczbę nowych tematów. Jeżeli zaznaczone, Advanced Forum wyświetli także pod "wpisami" liczbę nowych komentarzy. Spowalnia działanie forum - nie polecane na dużych forach.

en: Number of characters to display for the topic title
pl: Liczba znaków wyświetlanych w tytule tematu

en: Used on main forum page. Enter 0 to use the full title.
pl: Używane na głównej stronie forum. Wpisz 0, by wyświetlić pełny tytuł.

en: Post reply
pl: Odpowiedz

en: Last Page
pl: Ostatnia Strona

en: Configure Advanced Forum with these settings.
pl: Konfiguracja ustawieniami Advanced Forum.

en: Enables the look and feel of other popular forum software.
pl: Włącza wygląd i wrażenie innego popularnego oprogramowania dla internetowego forum.

en: What's Going On?
pl: Co nowego?

en: Currently active users: !current_total (!current_users users and !current_guests guests)
pl: Użytkownicy online: !current_total (!current_users użytkowników i !current_guests gości)

en: Topics: !topics, Posts: !posts, Users: !users
pl: Tematów: !topics, Wpisów: !posts, Użytkowników: !users

en: The number of posts a topic must have to be considered "hot".
pl: Liczba wpisów, które zawierać musi temat, by został uznany za popularny.

en: No new
pl: Brak nowych

en: New @node_type
pl: Nowy @node_type

en: <a href="@login">Login</a> to post new content in forum.
pl: <a href="@login">Zaloguj się</a>, by rozpocząć na forum nowy temat.

en: View topic
pl: Pokaż temat na forum

en: Topic Icon
pl: Ikona tematu

en: Topic Pager
pl: Stronicowanie tematu

en: Forum topic list
pl: Lista tematów na forum

en: Displays the forum topic list as a view.
pl: Wyświetla listę tematów forum jako widok.

en: Total pages shown
pl: Ilość wyświetlonych stron

en: Blue Lagoon Stacked
pl: Niebieska laguna ułożona

en: Subforums
pl: Podfora

en: No new posts
pl: Brak nowych wpisów

en: Hot topic with new posts
pl: Popularne tematy z nowymi wpisami

en: Hot topic without new posts
pl: Popularne tematy bez nowych wpisów

en: Sticky topic
pl: Temat przyklejony

en: Locked topic
pl: Zablokowany temat

en: Sticky:
pl: Przyklejony:

en: Naked
pl: Nago

en: Naked Stacked
pl: Czysty osadzony

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
pl: Edytuj nazwę, adres  i inne podstawowe ustawienia strony.

en: Inject hierarchy of first term into breadcrumb trail
pl: Wstrzyknij hierarchię pierwszego elementu do ścieżki okruszków.

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
pl: Jeśli zaznaczone, rodzice pojęcia taksonomii pojawią się w ścieżce okruszków.

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
pl: Dołącz hierarchię do ścieżki okruszków

en: Forum ID
pl: ID forum

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: Node types to style
pl: Stylowane rodzaje zawartości

en: Choose which node types will have the forum style applied.
pl: Wybierz, które typy węzłów będą posiadać styl forum.

en: Style nodes when being displayed as teasers.
pl: Styl węzłów, które są wyświetlane jako zwiastuny.

en: If checked, selected node types will be styled even when they are in a teaser list.
pl: Jeśli zaznaczone, stylizowane będą tylko wybrane typy węzłów, nawet gdy są umieszczone w liście zwiastunów.

en: Style nodes only if they have a forum term attached.
pl: Węzły stylu tylko, jeśli posiadają one dołączony termin forum.

en: If checked, selected node types will be only styled if they are associated with a forum term.
pl: Jeśli zaznaczone, stylizowane będą tylko wybrane typy węzłów, jeżeli są one związane z pojęciem forum.

en: Forum: container
pl: Forum: kontener

en: Control access by whether or not the forum is a container.
pl: Kontrola dostępu przez sprawdzenie czy forum jest kontenerem.

en: @id1 @comp a forum container
pl: @id1 @comp kontener forum

en: Control access by which forum is in use.
pl: Kontrola dostępu po sprawdzeniu, które forum jest w użyciu.

en: @identifier is any forum
pl: @identifier jest dowolnym forum

en: Creates a forum context from a forum ID argument.
pl: Tworzy kontekst forum z argumentu forum ID.

en: Enter the forum ID of a form for this argument
pl: Podaj ID forum formularza dla tego argumentu

en: Forum legend
pl: Legenda forum

en: The forum legend widget.
pl: Kontrolka legendy forum.

en: "@s" legend
pl: Legenda @s

en: Forum list
pl: Lista for

en: A list of forums for the forum.
pl: Lista forów dla forum.

en: Administer forums
pl: Administracja forum

en: Add, delete or modify forums
pl: Dodaj, usuń lub modyfikuj fora

en: Modify this forum
pl: Modyfikuj to forum

en: "@s" forum list
pl: "@s" lista forum

en: Most active forum poster
pl: Najaktywniejszy forumowicz

en: A block with information about the most active forum poster.
pl: Blok z informacjami o najbardziej aktywnym użytkowniku forum.

en: Most active poster in @forum
pl: Najaktywniejszy forumowicz w @forum

en: Most active poster
pl: Najaktywniejszy forumowicz

en: More posts
pl: Więcej postów

en: In the last day
pl: W ostatnim dniu

en: In the last week
pl: Przez ostatni tydzień

en: In the last month
pl: Przez ostatni miesiąc

en: In the last quarter
pl: Przez ostatni kwartał

en: In the last year
pl: Przez ostatni rok

en: Ever
pl: Kiedykolwiek

en: Select what period you want to search for the most active poster.
pl: Wybierz okres w którym chcesz znaleźć najaktywniejszego forumowicza

en: Allow all roles
pl: Zezwól wszystkim rolą

en: Exclude role
pl: Wyklucz rolę

en: Choose a role that will be excluded from being an active poster.
pl: Wybierz rolę, która będzie wykluczona z bycia aktywnym autorem postów.

en: Exclude UID 1
pl: Wyklucz UID 1

en: If checked the super user will not be a possible most active poster.
pl: Jeśli ta opcja jest zaznaczona, superużytkownik nie będzie najaktywniejszym użytkownikiem.

en: "@s" most active poster
pl: "@s" - najbardziej aktywni

en: Forum search
pl: Wyszukiwarka forum

en: The forum search widget.
pl: Widżet wyszukiwarki forum.

en: "@s" search
pl: "@s" szukaj

en: The forum statistics widget.
pl: Kontrolka statystyk forum.

en: "@s" statistics
pl: "@s" - statystyki

en: "@s" topic legend
pl: "@s" legenda tematu

en: The list of all topics for a forum.
pl: Lista wszystkich tematów na forum.

en: Show sort form
pl: Pokaż formularz sortowania

en: If checked the sort form will appear at the top of the table. Uncheck this if you wish it to appear in a separate pane.
pl: Jeśli ta opcja jest zaznaczona, formularz sortowania pojawi się w górnej części tabeli. Odznacz tę opcję, aby pojawiał się on w osobnym panelu.

en: "@s" topic list
pl: "@s" - lista tematów

en: Forum topic list sort widget
pl: Widżet sortujący listę tematów forum.

en: "@s" topic list sort widget
pl: "@s" widżet sortujący listę tematów

en: A single forum object.
pl: Pojedynczy obiekt forum.

en: Forum page
pl: Strona forum

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying forum listings at <em>forum</em> and <em>forum/%forum</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as roles or user access to provide different views of the forums. If no variant is selected, the normal advanced forum view will be selected.
pl: Gdy włączone, zastępuje domyślne zachowanie Drupala do wyświetlania list forów w <em>forum</em> i <em>forum/%forum</em>. Jeśli dodasz warianty, możesz użyć kryteriów wyboru, takich jak role lub dostęp użytkownika, aby zapewnić różne widoki forów. Jeśli nie zostanie wybrany żaden wariant, wybrany zostanie normalny zaawansowany widok forum.

en: Cloudless Day
pl: Bezchmurny dzień

en: A style with light blues reminiscent of the sky.
pl: Styl z jasnymi błękitami przypominającymi niebo.

en: Cloudless Day Stacked
pl: Bezchmurny dzień ułożony

en: View Forums
pl: Zobacz fora

en: Forum mark read
pl: Forum oznaczone jako przeczytane

en: Jump to top of page
pl: Skocz na górę strony

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Quick reply
pl: Szybka odpowiedź

en: (!new new)
pl: (nowe: !new)

en: First unread
pl: Pierwszy nieprzeczytany

en: You are not allowed to post new content in this forum.
pl: Nie możesz zamieszczać treści na tym forum.

en: View active posts in this forum
pl: Pokaż popularne

en: View unanswered posts in this forum
pl: Pokaż posty bez odpowiedzi na tym forum

en: View new posts in this forum
pl: Pokaż nowe posty na tym forum

en: View active forum posts
pl: Zobacz aktywne tematy na forum

en: View unanswered forum posts
pl: Zobacz posty na forum bez odpowiedzi

en: View new forum posts
pl: Zobacz nowe posty na forum

en: - Forum Tools -
pl: - Narzędzia Forum -

en: (Reply to #!post_position)
pl: (Odpowiedz na #!post_position)

en: Topic locked
pl: Temat zablokowany

en: Forum tools
pl: Narzędzia Forum

en: "@s" forum tools
pl: narzędzia forum "@s"

en: Subcontainers
pl: Kontenery podrzędne

en: Unpublished post
pl: Nieopublikowane posty

en: Search forum
pl: Przeszukaj forum

en: Welcome to our latest members: !users
pl: Witamy naszych nowych użytkowników: !users

en: !new new
pl: !new nowych

en: Silver Bells
pl: Srebrne dzwonki

en: Silver Bells Stacked
pl: Srebrne dzwonki ułożone

en: Edited by
pl: Edytowane przez

en: This topic has been moved to "!forum"
pl: Temat został przeniesiony do "!forum"

en: Forum image settings
pl: Ustawienia obrazków na forum

en: Forum image style
pl: Styl obrazków na forum
