Advanced Forum (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (69 entries)

en: Home
sk: Domov

en: delete
sk: odstrániť

en: 1 post | @count posts
sk[0]: @count príspevok
sk[1]: @count príspevky
sk[2]: @count príspevkov

en: On
sk: Zapnúť

en: new
sk: nové

en: updated
sk: aktualizované

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Top
sk: Navrch

en: Forum name
sk: Názov fóra

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: n/a
sk: nie je

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Up
sk: Hore

en: General
sk: Všeobecné

en: Forum
sk: Fórum

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Down
sk: Dolu

en: reply
sk: odpovedať

en: 1 new | @count new
sk[0]: 1 nový
sk[1]: @count nové
sk[2]: @count nových

en: Forum statistics
sk: Štatistiky fóra

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Forums
sk: Fórum

en: Mark all topics read
sk: Označit všetky príspevky ako prečítané

en: Mark all forums read
sk: Označiť všetky fóra ako prečítané

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Reason
sk: Dôvod

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Toggle
sk: Prepínať

en: Hot topic threshold
sk: Hranica obľúbenej témy

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Joined
sk: Členom od

en: Edit forum
sk: Upraviť fórum

en: sort by @s
sk: zoradiť podľa @s

en: !title<br />by !author<br />@date_posted
sk: !title<br />od !author<br />@date_posted

en: !title<br />by !author<br />@time ago
sk: !title<br />od !author<br />pred @time

en: by !author<br />@date_posted
sk: od !author<br />@date_posted

en: by !author<br />@time ago
sk: od !author<br />@time pred

en: New posts
sk: Nové príspevky

en: The number of posts a topic must have to be considered "hot".
sk: Počet reakcíí v diskusii, aby bol príspevok považovaný ako "horúca téma".

en: <a href="@login">Login</a> to post new content in forum.
sk: Ak chcete prispievať do fóra, musíta sa <a href="@login">prihlásiť</a>

en: View topic
sk: Zobraziť príspevok

en: Topic Icon
sk: Ikona príspevku

en: Forum topic list
sk: Zoznam príspevkov vo fóre

en: Blue Lagoon Stacked
sk: Návrat do modrej zátoky

en: No new posts
sk: Bez nových príspevkov

en: Hot topic with new posts
sk: Horúce príspevky s novými reakciami

en: Sticky topic
sk: Prilepená téma

en: Sticky:
sk: Prilepené:

en: Administer forums
sk: Spravovať fóra

en: Most active forum poster
sk: Najaktívnejší prispievateľ do fóra

en: Most active poster in @forum
sk: Najaktívnejší prispievateľ do @forum

en: Most active poster
sk: Najaktívnejší prispievateľ

en: More posts
sk: Viac príspevkov

en: In the last day
sk: Za posledný deň

en: In the last week
sk: Za posledný týždeň

en: In the last month
sk: Za posledný mesiac

en: In the last quarter
sk: Za posledný štvrťrok

en: In the last year
sk: Za posledný rok

en: "@s" most active poster
sk: "@s" najaktívnejší prispievateľ

en: "@s" statistics
sk: "@s" štatistiky

en: The list of all topics for a forum.
sk: Zoznam všetkých príspevkov pre fórum.

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: View unanswered forum posts
sk: Zobraziť príspevky bez odpovede

en: View new forum posts
sk: Zobraziť nové príspevky

en: - Forum Tools -
sk: Možnosti fóra
