Advanced Forum (7.x-2.5) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: 1 post | @count posts
ro[0]: 1 articol
ro[1]: @count articole
ro[2]: @count de articole

en: On
ro: Pornit

en: new
ro: nou

en: updated
ro: actualizat

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Container
ro: Recipient

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Top
ro: Sus

en: Forum name
ro: Numele forumului

en: Statistics
ro: Statistici

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: Up
ro: Sus

en: !time ago
ro: în urmă cu !time

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Down
ro: Jos

en: reply
ro: replică

en: 1 new | @count new
ro[0]: 1 nou
ro[1]: @count noi
ro[2]: @count noi

en: Topics
ro: Subiecte

en: Posts
ro: Articole

en: Forums
ro: Forumuri

en: Mark all topics read
ro: Marchează toate subiectele ca citite

en: Mark all forums read
ro: Marcaţi toate forumurile ca fiind citite

en: Sticky
ro: Lipicios

en: Enter the terms you wish to search for.
ro: Introduceţi termenii doriţi pentru căutare.

en: Hot topic threshold
ro: Pragul pentru un subiect fierbinte

en: Sort
ro: Sortare

en: Joined
ro: Înscris

en: Edit forum
ro: Editează forumul

en: sort by @s
ro: sortare @s

en: New posts
ro: Postări noi

en: The number of posts a topic must have to be considered "hot".
ro: Numărul de mesaje dintr-un subiect pentru ca acesta să fie considerat "fierbinte".

en: You are not allowed to post new content in the forum.
ro: Nu aveți dreptul de a posta conţinut nou în forum.

en: No new posts
ro: Nu sunt postări noi

en: Sticky topic
ro: Subiect lipicios

en: Administer forums
ro: Administrați forumuri

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
