Advanced Forum (7.x-2.6-rc1) - en to lv translation catalogue (97 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: 1 post | @count posts
lv[0]: 1 ziņojums
lv[1]: @count ziņojumi

en: On
lv: Aktīvs

en: new
lv: jauns

en: updated
lv: labots

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Container
lv: Konteiners

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Top
lv: Augša

en: Forum name
lv: Foruma nosaukums

en: Statistics
lv: Statistika

en: n/a
lv: n/p

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Up
lv: Augoša

en: General
lv: Galvenie

en: Forum
lv: Forums

en: !time ago
lv: pirms !time

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Down
lv: Dilstoša

en: reply
lv: atbilde

en: 1 new | @count new
lv[0]: @count jauns
lv[1]: @count jauni
lv[2]: @count jauni

en: Forum statistics
lv: Foruma statistika

en: Topics
lv: Tēmas

en: Period
lv: Periods

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Forums
lv: Forumi

en: Mark all topics read
lv: Atzīmēt visus tematus kā lasītus

en: Mark all forums read
lv: Atzīmēt visus forumus, kā izlasītus

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Hot topic threshold
lv: Karsto tēmu slieksnis

en: Sort
lv: Kārtot

en: Joined
lv: Pievienojās

en: Edit forum
lv: Labot forumu

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: !title<br />by !author<br />@date_posted
lv: !title<br />no !author<br />@date_posted

en: !title<br />by !author<br />@time ago
lv: !title<br />no !author<br />@time ago

en: by !author<br />@date_posted
lv: no !author<br />@date_posted

en: by !author<br />@time ago
lv: no !author<br />@time ago

en: New posts
lv: Jauni ziņojumi

en: User picture preset
lv: Lietotāja attēla izmērs

en: Forum and topic lists
lv: Forumu un tēmu saraksts

en: Post reply
lv: Atbildēt

en: Last Page
lv: Pēdējā lapa

en: Advanced Forum
lv: Uzlabotais forums

en: What's Going On?
lv: Kas notiek?

en: Topics: !topics, Posts: !posts, Users: !users
lv: Temati: !topics, Ieraksti: !posts, Lietotāji: !users

en: You are not allowed to post new content in the forum.
lv: Jums nav atļaujas raksīt forumā.

en: No new
lv: Nav jaunumu

en: New @node_type
lv: Jauna @node_type

en: View topic
lv: Apskatīt tēmu

en: Topic Icon
lv: Tēmas ikona

en: Topic Pager
lv: Tēmu sadalītājs

en: Forum topic list
lv: Foruma tēmu saraksts

en: No new posts
lv: Jaunu ziņojumu nav

en: Hot topic with new posts
lv: Aktīva tēma ar jauniem ziņojumiem

en: Hot topic without new posts
lv: Aktīva tēma bez jauniem ziņojumiem

en: Sticky topic
lv: Īpaša tēma

en: Locked topic
lv: Slēgta tēma

en: Sticky:
lv: Lipīgs:

en: Forum: container
lv: Forums: konteiners

en: Forum: forum
lv: Forums: forums

en: Administer forums
lv: Administrēt forumu

en: Most active poster
lv: Aktīvākais autors

en: More posts
lv: Vairāk ziņojumu

en: In the last day
lv: Pēdējās dienas laikā

en: In the last week
lv: Pēdējā nedēļā

en: In the last month
lv: Pēdējā mēnesī

en: In the last quarter
lv: Pēdējā ceturksnī

en: In the last year
lv: Pēdējā gada laikā

en: Ever
lv: Vienmēr

en: Forum search
lv: Foruma meklētājs

en: Forum page
lv: Foruma lapa

en: View Forums
lv: Aplūkot forumus

en: Forum mark read
lv: Izlasīta foruma atzīme

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Quick reply
lv: Ātra atbilde

en: (!new new)
lv: (!new jauni)

en: First unread
lv: Pirmais neizlasītais

en: View active posts in this forum
lv: Apskatīt aktīvos ziņojumus

en: View unanswered posts in this forum
lv: Apskatīt neatbildētos ziņojumus

en: View new posts in this forum
lv: Apskatīt jaunos ziņojumus

en: View active forum posts
lv: Apskatīt aktīvos ziņojumus

en: View unanswered forum posts
lv: Apskatīt neatbildētos ziņojumus

en: View new forum posts
lv: Apskatīt jaunos ziņojumus

en: - Forum Tools -
lv: - Foruma iespējas -

en: (Reply to #!post_position)
lv: (Atbildēt #!post_position)

en: Topic locked
lv: Slēgta tēma

en: Forum tools
lv: Foruma rīki

en: Unpublished post
lv: Nepublicēts ziņojums

en: Search forum
lv: Meklēt forumu

en: Welcome to our latest members: !users
lv: Laipni lūdzam jaunākos dalībniekus: !users

en: !new new
lv: !new jauns
