Advanced Forum (7.x-2.6) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: On
az: Aktiv

en: new
az: yeni

en: updated
az: yeniləndi

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Container
az: Konteyner

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Forum name
az: Forum adı

en: Statistics
az: Statistika

en: n/a
az: yox

en: Last post
az: Son post

en: Up
az: Yuxarı

en: General
az: Əsas

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Forums
az: Forumlar

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Hot topic threshold
az: İsti mövzu həddi

en: Edit forum
az: Forumu redaktə edin

en: sort by @s
az: @s ilə sırala

en: New posts
az: Yeni yazılar

en: You are not allowed to post new content in the forum.
az: Forumda yeni məzmun yerləşdirməyə icazəniz yoxdur.

en: No new posts
az: Yeni yazı yoxdur

en: Sticky topic
az: Yapışqan mövzu

en: Administer forums
az: Forumları idarə edin
