Advanced Forum (7.x-2.7-rc0) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: 1 post | @count posts
ne[0]: १ पोस्ट
ne[1]: @count पोस्ट

en: new
ne: नयाँ

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Forum name
ne: मंच(फोरम) को नाम

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Up
ne: माथि

en: Forum
ne: फोरम

en: !time ago
ne: !time अघि

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: 1 new | @count new
ne[0]: १ नयाँ
ne[1]: @count नयाँ

en: Topics
ne: विषय

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: New posts
ne: नयाँ पोस्ट

en: No new posts
ne: कुनै नयाँ पोस्ट छैन
