Advanced Forum (7.x-2.7-rc0) - en to tr translation catalogue (97 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: 1 post | @count posts
tr[0]: @count gönderi

en: On
tr: Açık

en: new
tr: yeni

en: updated
tr: güncellendi

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Top
tr: En üst

en: Forum name
tr: Forum adı

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Last post
tr: Son gönderi

en: Up
tr: Yukarı

en: General
tr: Genel

en: !time ago
tr: !time önce

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Down
tr: Aşağı

en: reply
tr: cevapla

en: 1 new | @count new
tr[0]: 1 yeni
tr[1]: @count yeni

en: Forum statistics
tr: Forum istatistikleri

en: Topics
tr: Konular

en: Period
tr: Nokta

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Forums
tr: Forumlar

en: Mark all topics read
tr: Tüm konuları okundu olarak işaretle

en: Mark all forums read
tr: Tüm forumları okundu olarak işaretle

en: Blue Lagoon
tr: Mavi Lagün

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: Reason
tr: Sebep

en: Enter the terms you wish to search for.
tr: Aramak istediğiniz terimleri giriniz.

en: Hot topic threshold
tr: Sıcak konu eşiği

en: Sort
tr: Sırala

en: Joined
tr: Katıldı

en: Edit forum
tr: Forumu düzenle

en: sort by @s
tr: @s ile sırala

en: !title<br />by !author<br />@date_posted
tr: !title<br/>Gönderen: !author<br/>@date_posted

en: !title<br />by !author<br />@time ago
tr: !title<br />!author tarafından<br />@time önce

en: by !author<br />@date_posted
tr: !author tarafından<br/>@date_posted

en: by !author<br />@time ago
tr: !author tarafından<br />@time önce

en: New posts
tr: Yeni gönderiler

en: User picture preset
tr: Kullanıcı resmi şablonu

en: Advanced forum style
tr: Gelişmiş forum sitili

en: Forum and topic lists
tr: Forum ve konu listesi

en: Post reply
tr: Cevap gönder

en: Last Page
tr: Son Sayfa

en: Configure Advanced Forum with these settings.
tr: Gelişmiş Forum'u bu seçeneklerle yapılandır.

en: Advanced Forum
tr: Gelişmiş Forum (Advanced Forum)

en: What's Going On?
tr: Şu anda sitemizde neler oluyor?

en: Topics: !topics, Posts: !posts, Users: !users
tr: Konu: !topics, Gönderi: !posts, Kullanıcı: !users

en: The number of posts a topic must have to be considered "hot".
tr: Bir konunun popüler kabul edilebilmesi için gerekli olan gönderi sayısı.

en: You are not allowed to post new content in the forum.
tr: Forumda yeni içerik göndermek için izniniz yok.

en: No new
tr: Yeni yok

en: New @node_type
tr: Yeni @node_type

en: Topic Icon
tr: Konu Simgesi

en: Forum topic list
tr: Forum konuları listesi

en: Total pages shown
tr: Toplam gösterilen sayfa

en: Blue Lagoon Stacked
tr: Blue Lagoon İstifli

en: Subforums
tr: Alt Forum

en: No new posts
tr: Yeni gönderi yok

en: Hot topic with new posts
tr: Yeni ileti içeren sıcak konu

en: Hot topic without new posts
tr: Yeni ileti içermeyen sıcak konu

en: Sticky topic
tr: Kalıcı konu

en: Locked topic
tr: Kilitli konu

en: Naked Stacked
tr: Çıplak İstifli

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
tr: Sayfanın adını, yolunu ve diğer temel ayarlarını düzenle.

en: Forum list
tr: Forum listesi

en: Administer forums
tr: Forumları yönet

en: Forum search
tr: Forumda arama

en: The list of all topics for a forum.
tr: Bir forumdaki tüm başlıkların listesi.

en: Forum page
tr: Forum sayfası

en: Cloudless Day Stacked
tr: Cloudless Day İstifli

en: <a href="@login">Log in</a> to post new content in the forum.
tr: Foruma yeni bir içerik eklemek için <a href="@login">giriş yapın</a>.

en: Last seen
tr: Son ziyaret

en: View Forums
tr: Forumları görüntüle

en: Jump to top of page
tr: Sayfanın başına git

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Quick reply
tr: Hızlı yanıt

en: (!new new)
tr: (!new yeni)

en: First unread
tr: İlk okunmamış

en: View active posts in this forum
tr: Bu forumdaki etkin gönderileri gör

en: View unanswered posts in this forum
tr: Bu forumdaki yanıtsız gönderileri gör

en: View new posts in this forum
tr: Bu forumdaki yeni gönderileri gör

en: View active forum posts
tr: Etkin forum gönderilerini gör

en: View unanswered forum posts
tr: Yanıtlanmamış forum gönderilerini gör

en: View new forum posts
tr: Yeni forum gönderilerini gör

en: - Forum Tools -
tr: - Forum Araçları -

en: Forum tools
tr: Forum araçları

en: Subcontainers
tr: Alt-kapsam

en: Welcome to our latest members: !users
tr: Yeni gelenlere (!users) hoşgeldin

en: !new new
tr: !new yeni

en: Silver Bells Stacked
tr: Silver Bells İstifli

en: Currently active users: !current_total
tr: Şu anda etkin olan kullanıcılar: !current_total
