Advanced Help (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Help
tr: Yardım

en: Up
tr: Yukarı

en: Please enter some keywords.
tr: Lütfen birkaç anahtar kelime girin.

en: @module help index
tr: @module yardım dizini

en: Missing help topic.
tr: Kayıp yardım başlığı.

en: Example help
tr: Yardım örneği

en: Enable the search module to search help.
tr: Yardımda arama yapabilmek için arama eklentisini etkinleştirin.

en: Search help
tr: Yardımda ara

en: Advanced help
tr: Gelişmiş yardım
