Advanced Mail Reroute (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Action
ru: Действие

en: Save
ru: Сохранить

en: Time
ru: Время

en: Mail
ru: Почта

en: Main settings
ru: Основные настройки

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Rule
ru: Правило

en: - Disabled -
ru: - Отключено -
