Advanced Page (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Type
fa: نوع

en: Action
fa: عملکرد

en: edit
fa: ویرایش

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: URL
fa: نشانی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Published
fa: منتشر شده

en: Features
fa: ویژگی‌ها
