Advanced Page (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Type
ne: प्रकार

en: Action
ne: कारवाही

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित
