Advanced Page (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Type
it: Tipo

en: Action
it: Azione

en: edit
it: modifica

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Created
it: Creato

en: Node
it: Nodo

en: Published
it: Pubblicato

en: Features
it: Funzionalità
