Advanced Page (7.x-2.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Action
ur: ایکشن

en: edit
ur: ترمیم

en: URL
ur: یو آر ایل
