Advanced Page (7.x-2.4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Type
gl: Tipo

en: Action
gl: Acción

en: edit
gl: editar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Published
gl: Publicado

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Features
gl: Funcionalidades
