Advanced Page (7.x-2.4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Action
nl: Actie

en: edit
nl: bewerken

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Link to node
nl: Link naar node

en: Title tag
nl: Titel-tag
