Advanced Page (7.x-2.4) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Action
ru: Действие

en: edit
ru: изменить

en: Node ID
ru: ID материала

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: Published
ru: Опубликовано

en: Page URL
ru: URL страницы

en: Attachments
ru: Вложения

en: Link to node
ru: Ссылка на материал

en: Features
ru: Особенности

en: CSS id to use
ru: CSS id для использования
