Advanced Page (7.x-2.4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Type
sv: Typ

en: Action
sv: Åtgärd

en: edit
sv: redigera

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: Published
sv: Publicerad

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Link to node
sv: Länka till nod

en: Features
sv: Funktioner
