Advanced status report (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Status
he: מצב

en: Value
he: ערך

en: Item
he: פריט

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Comments
he: תגובות

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Download
he: הורדה

en: Name
he: שם

en: Modules
he: רכיבים

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Module
he: מודול

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Count
he: כמות

en: Themes
he: עיצובים

en: About
he: אודות

en: Setting
he: הגדרות

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Error reporting
he: דיווח שגיאות

en: Uses
he: שימושים

en: Not set
he: לא נקבע

en: -1 (Unlimited)
he: -1 (בלתי מוגבל)

en: Enabled ('@value')
he: מופעל('@value')

en: File uploads
he: העלאות קבצים

en: Entities
he: ישויות
