Advanced status report (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Item
lt: Elementas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Modules
lt: Moduliai

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Count
lt: Skaičius

en: Themes
lt: Temos

en: About
lt: Apie

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Error reporting
lt: Klaidų pranešimai

en: Uses
lt: Naudoja

en: -1 (Unlimited)
lt: -1 (Neribota)

en: Enabled ('@value')
lt: Įjungta  ('@value')

en: File uploads
lt: Failų įkėlimai

en: @count second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių
