Advanced status report (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Item
ne: वस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Name
ne: नाम

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Themes
ne: आवरणहरू
