Advanced status report (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Item
gu: નંગ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Name
gu: નામ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
