Advanced status report (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Item
ml: ഇനം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Name
ml: പേര്

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
