Advanced status report (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Item
pl: Element

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Download
pl: Pobierz

en: Name
pl: Nazwa

en: Modules
pl: Moduły

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Database
pl: Baza danych

en: Module
pl: Moduł

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Count
pl: Liczba

en: Themes
pl: Skórki

en: About
pl: O stronie

en: Setting
pl: Ustawienia

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Error reporting
pl: Powiadamianie o błędach

en: Target
pl: Cel

en: Uses
pl: Używa

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: -1 (Unlimited)
pl: -1 (bez ograniczeń)

en: Enabled ('@value')
pl: Włączona ("@value")

en: File uploads
pl: Wysyłanie plików

en: Entities
pl: Encje
