Advanced status report (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Item
da: Element

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Comments
da: Kommentarer

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Download
da: Hent

en: Name
da: Navn

en: Modules
da: Moduler

en: Content type
da: Indholdstype

en: Module
da: Modul

en: Off
da: Afbrudt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Count
da: Antal

en: Themes
da: Temaer

en: About
da: Om

en: Setting
da: Indstilling

en: Memory limit
da: RAM grænse

en: Error reporting
da: Fejlrapportering

en: Target
da: Mål

en: Uses
da: Bruger

en: Not set
da: Ikke angivet

en: -1 (Unlimited)
da: -1 (Ubegrænset)

en: Enabled ('@value')
da: Aktiveret ('@value')

en: File uploads
da: Filoverførsler
