Advanced status report (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Value
ro: Valoare

en: Item
ro: Produs

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Comments
ro: Comentarii

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Download
ro: Descarcă

en: Name
ro: Nume

en: Modules
ro: Module

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Database
ro: Bază de date

en: Module
ro: Modul

en: Off
ro: Oprit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Count
ro: Contor

en: Themes
ro: Teme

en: About
ro: Despre

en: Setting
ro: Setare

en: Memory limit
ro: Limită memorie

en: Error reporting
ro: Raportarea erorilor

en: Target
ro: Ţintă

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Not set
ro: Nu este setat

en: -1 (Unlimited)
ro: -1 (Nelimitat)

en: Enabled ('@value')
ro: Activat ('@value')

en: File uploads
ro: Încărcare fişiere

en: Entities
ro: Entități
