Advanced User (7.x-3.0-alpha1) - en to he translation catalogue (56 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עריכה

en: Back
he: אחורה

en: Field
he: שדה

en: never
he: אף פעם

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Mail
he: מייל

en: Continue
he: להמשיך

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: From
he: מאת

en: Roles
he: תפקידים

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: blocked
he: חסום

en: active
he: פעיל

en: Advanced
he: מתקדם

en: Delete all
he: מחק הכל

en: Add a role to the selected users
he: הוספת תפקיד למשתמשים שנבחרו

en: Remove a role from the selected users
he: הסרת תפקיד מהמשתמשים שנבחרו

en: security
he: אבטחה

en: Role
he: תפקיד

en: Operator
he: אופרטור

en: Token
he: אסימון

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: @time ago
he: לפני @time

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
he: איתור נסיונות זדוניים לשנות מידע במאפייני משתמש פרטיים.

en: Blocked
he: חסום

en: or
he: או

en: User name
he: שם משתמש

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Permission
he: הרשאה

en: @module module
he: רכיב @module

en: contains
he: מכיל

en: Data
he: נתונים

en: and
he: וגם

en: Profile fields
he: שדות פרופיל

en: The user's signature.
he: חתימת המשץמש.

en: Are you sure you want to delete these users?
he: האמנם ברצונך למחוק משתמשים אלו?

en: The users have been deleted.
he: המשתמשים נמחקו.

en: Unblock the selected users
he: הסרת חסימה מהמשתמשים שנבחרו

en: Block the selected users
he: חסימת המשתמשים שנבחרו

en: Delete the selected users
he: מחיקת המשתמשים שנבחרו
