Advanced User (7.x-3.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: active
ne: सक्रिय

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: Add a role to the selected users
ne: छानिएका प्रयोगकर्ताहरुको भूमिका थपनुहोस

en: security
ne: सुरक्षा

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Permission
ne: अनुमति

en: and
ne: र
