Advanced User (7.x-3.0-beta1) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: Back
az: Geri

en: Field
az: Sahə

en: never
az: heç vaxt

en: Theme
az: Tema

en: Continue
az: Davam et

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: From
az: Kimdən

en: Roles
az: Rollar

en: Signature
az: İmza

en: Last access
az: Son icazə

en: blocked
az: bloklanıb

en: active
az: aktiv

en: Advanced
az: Əlavə

en: Role
az: Rollar

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: Member for
az: üçün üzv

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Blocked
az: Blok edilib

en: or
az: və ya

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Permission
az: İcazə

en: @module module
az: @module modulu

en: contains
az: ehtiva edir

en: and
az: və
