Advanced User (7.x-3.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: never
hy: երբեք

en: Mail
hy: Փոստ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: blocked
hy: արգելափակված

en: active
hy: ակտիվ

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը

en: Role
hy: Դեր

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի
