ae admin (7.x-1.0-beta11) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
