ae admin (7.x-1.0-beta11) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Comments
ur: تبصرے

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
