ae admin (7.x-1.0-beta7) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Comments
ar: التعليقات

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: Add
ar: إضافة

en: Close
ar: إغلاق

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: (active tab)
ar: (علامة التبويب النشطة)
