ae admin (7.x-1.0-beta9) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Close
gu: બંધ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
