Aether (7.x-1.0-alpha10) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Footer
ne: फुटर

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
