Aether (7.x-1.0-alpha10) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Default
ur: طے شدہ
