Aether (7.x-1.0-alpha18) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Yes
it: Sì

en: Help
it: Aiuto

en: Default
it: Predefinito

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Configuration
it: Configurazione

en: Feature
it: Funzionalità

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
it: Solo testo. Non dimenticare di includere gli spazi.

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Submitted by !username on !datetime
it: Inviato da !username il !datetime
