Aether (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Display breadcrumb
tr: Sayfa yolunu göster

en: Breadcrumb separator
tr: Sayfa yolu ayracı

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Debugging
tr: Hata ayıklama

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Only in admin section
tr: Sadece yönetici bölümünde

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi

en: Main Menu
tr: Ana Menü

en: Preface first
tr: Giriş ilk

en: Footer first
tr: Birinci alt bilgi

en: Footer second
tr: İkinci alt bilgi

en: Footer third
tr: Üçüncü alt bilgi

en: Footer fourth
tr: Dördüncü alt bilgi
