Aether (7.x-1.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Footer
pl: Stopka

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Breadcrumb settings
pl: Ustawienia lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Show home page link in breadcrumb
pl: Pokaż link do strony głównej w lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj separator na końcu ścieżki

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Layout Options
pl: Opcje szablonu

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Only in admin section
pl: Tylko w części administracyjnej

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka znajduje się tuż przed tytułem.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj tytuł zawartości na końcu ścieżki

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka nie jest umieszczona tuż przed tytułem.

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: Footer 1
pl: Stopka 1

en: Footer 2
pl: Stopka 2

en: Footer 3
pl: Stopka 3

en: Header 2
pl: Nagłówek 2

en: Header 3
pl: Nagłówek 3

en: Add HTML5 and responsive scripts and meta tags to every page.
pl: Dodaj HTML5 ,skrypty responsive oraz meta tagi do każdej strony

en: Add meta tags to support responsive design on mobile devices.
pl: Dodaj Meta tagi dla obsługi motywu responsive na urządzeń mobilnych

en: Anchor ID for the “skip link”
pl: ID kotwicy dla linku"Pomiń"

en: Add HTML5 shim JavaScript to add support to IE 6-8.
pl: Dodaj HTML5 shim JavaScript dla obsługi przeglądarek IE 6-8.
